Do premiery Łotra 1 coraz bliżej, a my wciąż niewiele wiemy o nowych postaciach, które pojawią się w filmie. Szczególnie tajemniczy są nowi obcy, których zobaczymy na ekranie. Na szczęście w ostatnich dniach otrzymaliśmy nieco więcej informacji na ich temat, a także dowiedzieliśmy się co nieco o nowych rodzajach imperialnych jednostek. Nie bójcie się jednak, poniższe informacje nie zawierają praktycznie żadnych spoilerów.

Pao

moroz1

Wojowniczy przedstawiciel ziemnowodnej rasy Drabata zawsze rusza do walki ze swym bojowym okrzykiem „Sa’Kalla!” Jest częścią drużyny „Łotr 1” podczas jej historycznej misji wykradzenia planów Gwiazdy Śmierci.

Moroff

moroz4

Moroff tuła się po wszelkich strefach walki, by sprzedać swą krzepę i siłę ognia każdemu, kto może jej potrzebować. Potężny przedstawiciel rasy Gigoran zakłada, że zawsze znajdą się pieniądze dla kogoś, kto zapewni ciężkie wsparcie ogniowe.

Shoretrooper

hsovloijx9uhifttmber

Wyspecjalizowana jednostka szturmowców stacjonująca w ściśle tajnej, imperialnej bazie na planecie Scarif. Shoretrooperzy patrolują plaże oraz umocnienia wchodzące w skład bazy.

Hovertank Driver (obsługa czołgów)

1474904770moroz

Załogi bojowych pojazdów obsługują naziemne jednostki repulsorowe, które stanowią znaczącą część imperialnego arsenału. Jednostka ta jest także ciężko opancerzona, zatem nie polega tylko na grubych, pancernych skorupach swych pojazdów.

I jak podobają Wam się nowi szturmowcy oraz obcy?