Galapagos właśnie poinformował, że GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY na Blu-ray 3D™ będzie dostępne w Polsce już 3 listopada!

Warto zauważyć, że będzie to wydanie kolekcjonerskie. Prawdopodobnie będzie ono miało zawartość taką samą jak amerykańskie wydanie.

Oto lista prawdopodobnych dodatków:

Komentarze J.J. Abramsa – Słynny reżyser-wizjoner wpuści nas do swojej głowy opowiadając o złożonych, kreatywnych wyborach, których musiał dokonywać podczas tworzenia pierwszego filmu w nowej trylogii Star Wars.

Foley: Opowieść dźwiękowa – Artyści z Foley, wśród których znajdziemy zarówno starych wyjadaczy, jak i młode talenty jednoczą się, by dodać głębi Przebudzeniu Mocy idealnie parując dźwięki z akcją filmu.

Tak brzmi Ruch Oporu – Usłyszycie jak kultowe dźwięki wykorzystane w Przebudzeniu Mocy wprowadzają Gwiezdną Sagę na nowe tory.

Usunięte sceny – Oto prezentowane po raz pierwszy sceny, które ostatecznie nie pojawiły się w filmie.

Ubierając Galaktykę – Twórca kostiumów Michael Kaplan opowiada, jak kostiumy z Oryginalnej Trylogii zostały przekształcone, by przemawiać do nowego pokolenia.

Złomiarka i Szturmowiec: Rozmowa z Daisy Ridley i Johnem Boyega – Dwie nowe gwiazdy dzielą się swymi wrażeniami z pracy na planie, która okazała się przygodą ich życia.

Wewnątrz zbroi – Fascynująca wycieczka po niezwykłym uzbrojeniu i sprzęcie oglądanym w Przebudzeniu Mocy.

Klasyczne dodatki – bonusy znane z kwietniowego wydania.

A tak prezentuje się polskie wydanie.

14199615_1222630314447933_7807010377097260208_n

Co ciekawe polska premiera nastąpi kilka dni przed amerykańską!

A Wy zamierzacie kupić takie kolekcjonerskie wydanie i cieszyć się Przebudzeniem Mocy w 3D?