Jeśli jesteście zapalonymi graczami LEGO Star Wars: The Force Awakens, a do tego dysponujecie PlayStation 3 lub 4 ucieszy Was zapewne fakt, że gra wzbogaciła się o nowy, darmowy DLC – The Phantom Limb, w którym do dyspozycji dostajemy C-3PO oraz dziewięć innych droidów.

Dodatek oparty jest na komiksie przedstawiającym historię o tym samym tytule (pisaliśmy o nim tutaj >>), która odkrywa tajemnicę czerwonej ręki C-3PO, którą widzieliśmy w Przebudzeniu Mocy.

Zresztą bohaterowie dołączające do gry, to także postaci znane ze wspomnianego komiksu. Poza C-3PO (któremu głosu ponownie udzielił Anthony Daniels), mamy tutaj także pojmanego droida protokolarnego Najwyższego Porządku – O-MR1 (o głosie Simona Pegga). Pozostałe droidy według oficjalnego opisu to:

Pierwszy to PZ-99, droid-ochroniarz, którego nadrzędnym celem jest ochrona nie wojskowego personelu. Wraz z nim jest także VL-44, kolejny droid-ochroniarz uzbrojony w miotacz ognia zdolny niszczyć złote klocki LEGO oraz pozbywać się wrogich stworów, od których roi się na powierzchni planety Taul. Jest także CO-34, droid-konstruktor będący także „mięśniami” grupy, MSE-Y, droid naprawczy, GNK-189, droid-zasilający oraz 2MED2, droid medyczny.

A oto trailer dodatku:

Graliście już? A jeśli tak, to który z droidów najbardziej przypadł Wam do gustu?