Jak wiadomo podczas londyńskiego Star Wars Celebration Europe swoje pięć minut miała także Carrie Fisher, jednak mogło zdarzyć się tak, że i jej wymsknął się niewielki spoiler z Epizodu VIII (historia innego, przypadkowego spoilera tutaj >>).

Dlatego też jeśli na SPOILERY narażać się nie chcecie, to dalej nie czytajcie.

A teraz do rzeczy. Podczas wspomnianego panelu aktorka została zapytana, co porabiała Leia między VI a VII epizodem? Carrie najwyraźniej pytania niedosłyszała lub źle zrozumiała, bowiem odpowiedziała „Pogrzeb Hana”. Aktorka szybko się jednak zorientowała i próbowała zatuszować pomyłkę mówiąc coś w stylu: „Aaa, chodzi o poprzednią część. Han i ja mamy bardzo burzliwy związek, który prowadzi do kosmicznego rozwodu. Nie, nie sądzę byśmy byli naprawdę rozwiedzeni. Raczej w separacji”.

Czy zatem możemy spodziewać się sceny pogrzebu Hana w Epizodzie VIII? Wiele na to wskazuje, tym bardziej, że wielu fanom brakowało ten sceny na zakończenie Przebudzenia Mocy. W sieci krążą też plotki, że w Dubrowniku kręcona była właśnie ta scena.

The last preparations are put in place to begin filming of the new Star Wars movie in Dubrovnik, Croatia Featuring: Atmosphere Where: Dubrovnik, Croatia When: 09 Mar 2016 Credit: WENN.com **Only available for publication in UK, USA, Germany, Austria, Switzerland**

star-wars-episode-VIII-9

Wydaje się to całkiem prawdopodobne, nie uważacie?