Prezentowałem już tutaj bardzo wiele galerii, pojawiały się w nich prace koncepcyjne, ultrarealistyczne czy wręcz przeciwnie, bajkowe i słodziaszne. Bywały też bardzo różne formy artystycznego wyrazu, jednak w tym wszystkim bardzo mało było prac dziwnych, czy wręcz pojechanych, jednak to co dziś zaprezentuję jest tak dziwaczne i niepokojące, że nie mogę oderwać od tego wzroku!

Jednak zamiast pisać o ich autorze, przetłumaczę po prostu to, co sam napisał o sobie, bo i to jest bardzo interesujące i nietypowe:
„Nazywam się Wednesday Wolf (http://wednesdaywolf.com/) i pragnę uczyć świat nieco dziwniejszym. Być może widzieliście mnie na Reddit lub Tumblr. Może spotkaliście mnie na jakiejś imprezie czy konwencie. A może trafiliście do mnie szukając dziwnej pornografii. Należę do gatunku ludzkiego, rodzaj małpy pochodzący z trzeciej skały od Sol. Moją ojczyzną jest Hong Kong, aczkolwiek obecnie rezyduję w Ameryce, całkowicie legalnie. Nie ma potrzeby sprawdzać papierkowej roboty w tej materii.
 
Maluję akwarelami, atramentem, śliną i krwią. Wszystko co znajdziesz na mojej stronie, drogi czytelniku, jest wycinkiem mego umysłu. Jeśli znajdziesz tam cokolwiek co Cię obraża lub profanuje Twoje wartości, sugeruję byś wygooglał sobie obrazki małych zwierzątek. Jeśli znajdziesz coś podniecającego, zastanawiającego czy intrygującego, daj mi znać. A jeśli jesteś samotny i wyalienowany w ciemności nocy wiedz, że jestem tam z Tobą.”
Jeśli po takim wstępie spodziewacie się czegoś niezwykłego, to z pewnością się nie zawiedziecie!
Boba Fett
Darth Vader

 

Yoda

 

Chewbacca

 

 

Wicket, czy inny ewok

 

To wygląda trochę jak Bantha, ale pewności mieć nie mogę

 

A to, czy nie przypomina Wam Wielkiego Inkwizytora?

Przyznam szczerze, że te grafiki zryły mi czerep, choć w sensie bardzo pozytywnym! Ale dla równowagi, przyda się dawka nieco „normalniejszej” sztuki >>