A o to i trzeci konkurs, który dla Was na Mikołaja przygotowałem.

 

A w nim do wygrania, ni mniej, ni więcej, a piękny, starwarsowy tatuaż autorstwa Maćka z krakowskiego studia Hardcore Tattoo (oto jego fanpage wraz z pracami >>). Maciek jest wielkim fanem Star Wars i postanowił ufundować tę niezwykłą nagrodę. Jeśli zatem gotowi jesteście ozdobić swe ciało tatuażem, a przyjechać możecie do niego do Krakowa, ten konkurs jest właśnie dla Was!

Formuła konkursu znów ta sama, czyli wystarczy zaglądnąć profil FB CountdownToAwakening (któremu oczywiście należy się poLubienie, jeśli jeszcze go on od Was nie ma) i odnaleźć tam grafikę konkursową (albo po prostu kliknąć tutaj >>). Następnie wystarczy odpowiedzieć  na pytanie: Gdzie i jaki tatuaż chciałbyś/chciałabyś mieć, no i oczywiście dlaczego? Jury wybierze i nagrodzi najciekawszą odpowiedź.

I to już wszystko, zatem czas start (konkurs trwać będzie do 18 grudnia)!

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest wydawca bloga CountdownToAwakening, a sponsorem Maciek Kuźmiński z krakowskiego studia Hardcore Tattoo.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 6.12.2015 do 18.12.2015 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 19.12.2015, a laureata wyłoni jury powołane przez organizatora.
7. Nagrody w konkursie to wybrany tatuaż wykonany przez sponsora w krakowskim studiu Hardcore Tattoo.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position (wydawca serwisu CountdownToawakening). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie CountdownToAwakening.blogspot.com oraz na profilu facebookowym bloga.
10. By wziąć udział w konkursie należy Lubić lub poLubić profil CountdownToAwakening na Facebooku, następnie w komentarzu pod konkursową grafiką odpowiedzieć gdzie i jaki tatuaż chcielibyście mieć i dlaczego.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position (wydawca bloga CountdownToAwakening) z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).