Sporo w ostatnich dniach pojawiło się nowości książkowo-komikowych ze świata Star Wars, więc kwestią czasu było też pojawienie się konkursu! 🙂

 

Zaczniemy może od części najprzyjemniejszej, czyli od nagród, których na szczęście nie brakuje 🙂 Tak oto wygrać można świeżutką, pachnącą jeszcze farbą drukarską książkę Jamesa Luceno pt. Tarkin (sztuk dwie), czyli pierwszą wydaną po polsku pozycję z nowego kanonu. Są też dwa egzemplarze najnowszego komiksu z cyklu Star Wars Legendy – Czystka. Ponadto kolejna nowość, aczkolwiek tym razem dla najmłodszych fanów Gwiezdnych Wojen, a mianowicie Star Wars: Konstruktor Myśliwców (tutaj tylko jedna sztuka). A na koniec już nie tak całkiem nowy, ale bardzo fajny i również kanoniczny Star Wars Komiks #1 (jedna sztuka).

Warto zatem się postarać, bo nagrody naprawdę są fajne! A oto co trzeba zrobić, by zasłużyć sobie na jedną z nich:

Wierzę w zasadę, że szczęściem i wszystkim co dobre trzeba się dzielić, dlatego chciałbym, by o konkursie i moim odliczaniu dowiedziało się jak najwięcej osób. No a Wy na pewno także swoim znajomym chcecie dać szansę powalczenia o wspomniane nagrody. Zróbcie zatem tak:

Wejdźcie na profil FB CountdownToAwakening (któremu oczywiście należy się poLubienie, jeśli jeszcze go on od Was nie ma) i odnajdźcie tam grafikę konkursową (albo po prostu kliknijcie tutaj >>)

Następnie udostępnijcie ową grafikę na swojej Tablicy, otagujcie pięcioro znajomych, którzy wiecie, że lubią Star Wars), a następnie zaproście ich do polubienia bloga na FB (koniecznie użyjcie podlinkowanej nazwy @CountdownToAwakening). Dodatkowo napiszcie, na której z nagród najbardziej Wam zależy.

Najfajniejsze, najoryginalniejsze i najskuteczniejsze zaproszenie do Lubienia zostaną nagrodzone, a czekać będę na nie do 21 października!

Trudne? Myślę, że nie tak bardzo, a zatem do dzieła 😉

Aha, zapomniałem dodać, że podziękowania za nagrody należą się wydawnictwom Egmont oraz Uroboros, które są sponsorami nagród – DZIĘ-KU-JE-MY!

No i to chyba tyle, także niech Moc będzie z Wami 🙂

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest wydawca bloga CountdownToAwakening, a sponsorem wydawnictwa Uroboros oraz Egmont.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 9.10.2015 do 21.10.2015 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 22.10.2015, a laureatów wyłoni jury składające powołane przez organizatora.
7. Nagrody w konkursie to książka „Tarkin” – dwie sztuki, komiks „Star Wars Legendy: Czystka” – dwie sztuki, komiks „Star Wars Komiks #1” – jedna sztuka, książka „Star Wars: Konstruktor Myśliwców – jedna sztuka.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position (wydawca serwisu CountdownToawakening). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie CountdownToAwakening.blogspot.com oraz na profilu facebookowym bloga.
10. By wziąć udział w konkursie należy Lubić lub poLubić profil CountdownToAwakening na Facebooku, następne udostępnić konkursowe zdjęcie, otagowac na nim (lub w treści komentarza) pięcioro znajomych i zaprosić ich do poLubienia profilu CountdownToAwakening na Facebooku.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.

13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position (wydawca bloga CountdownToAwakening) z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane