Zobaczyliśmy właśnie oficjalne zdjęcia bodaj najbardziej intrygujących zestawów LEGO Star Wars, które inspirowane będą animacją Rebuild the Galaxy.

LEGO Star Wars 75389 The Dark Falcon

Oczywiście absolutnym numerem jeden w tej kategorii jest niewątpliwie Mroczny Falcon. z jednej strony mamy tutaj najbardziej ikoniczny statek wszech czasów w czarno-czerwonej kolorystyce, ale jeszcze lepiej prezentują się minifigurki (choć pewnie mogłoby być ich więcej).

Wśród nich zobaczymy Jedi Vadera, plażowego Luke’a, C-3PO jako łowcę nagród, tajemniczego Dartha Deva, Darth Rey oraz JEGO, samego Dartha Jar Jara, który na pokładzie Sokoła będzie miał swój tron.

A tutaj najważniejsze informacje o zestawie:

Numer zestawu: 75389
Wiek: 10+
Liczba elementów: 1579
Minifigurki: Darth Jar Jar, łowca nagród C-3PO, Darth Dev, Darth Rey, plażowy Luke i Jedi Vader
Cena: 179.99 USD (cena w oficjalnym sklepie LEGO)

LEGO Star Wars 75393 TIE Fighter & X-Wing Mash-up

Drugi z zestawów, to popularny w ostatnich latach „podwójny” zestaw zawierający dwa statki. Tym razem padło na te niezwykle ikoniczne, czyli kolejne wersje X-Winga i TIE Fightera. Tutaj jednak statki zamieniać można skrzydłami, co sprawia, że modele zaczynają przypominać „Brzydale” (Stat Wars Uglies), czyli myśliwce złożone z części kilku różnych modeli statków.

Ciekawie prezentują się tutaj też figurki, bowiem poza znanymi pilotami (rebelianckim i myśliwca TIE), mamy też tutaj postaci, o których na ten moment nie wiemy praktycznie nic, czyli Yesi Scala oraz Sig Greebling, a także astromech, który nie przypadkowo jest w kolorystyce logo LEGO – L3-G0.

 

A tutaj najważniejsze informacje o zestawie:

Numer zestawu: 75393
Wiek: 9+
Liczba elementów: 1063
Minifigurki: Rebeliancki Ppilot, pilot myśliwca TIE, Yesi Scala, Sig Greebling i droid L3-G0
Cena: 109.99 USD (cena w oficjalnym sklepie LEGO)

I jak podobają się Wam te zestawy i który z nich zamierzacie kupić już w dniu premiery, czyli już 1 sierpnia?

Źródło: link.