W niedawnej rozmowie z portale Collider, Daisy Ridley powiedziała kilka słów na temat nadchodzącego filmu z jej udziałem.

Daisy Ridley o nowym filmie

Przypomnijmy, że zapowiedziany podczas Star Wars Celebration Europe 2023 film w reżyserii Sharmeen Obaid-Chinoy, rozgrywać będzie się 15 lat po Skywalker. Odrodzenie i opowiadać ma o odbudowie Zakonu Jedi! Jedną z głównych postaci ma być Rey, grana oczywiście przez Daisy Ridley.

We wspomnianej rozmowie powiedziała ona zaledwie kilka, na pozór niewiele znaczących słów na temat nadchodzącego projektu, jednak można wyciągnąć z nich ciekawe wnioski.

Stwierdziła, iż wydaje jej się, że to właśnie film z udziałem Rey pojawi się w kinach jako pierwszy, aczkolwiek zastrzegła, że wobec zakończonych dopiero niedawno strajków scenarzystów i aktorów, niczego w tej kwestii nie można być pewnym. Dodała też, że choć zna zarys historii (i czeka na scenariusz) jednego filmu, aczkolwiek nie twierdzi, że będzie tylko jeden. Czyżbyśmy zatem mogli spodziewać się kolejnej trylogii?

W odniesieniu do historii aktorka dodała też, że nie jest ona taka, jak się spodziewała, ale wydaje jej się, że fani będą bardzo podekscytowani.

Miejmy nadzieję, że się w tej kwestii nie pomyliła. My w każdym razie nie możemy się już doczekać, by prace nad kolejnymi filmami i serialami, znów ruszyły pełną parą.

Źródło: link.