Na youtube’owym kanale Disney Junior pojawiły się właśnie pierwsze trzy odcinki serialu Young Jedi Adventures.

Pierwsze trzy odcinki Young Jedi Adventures

Określane są one co prawda shortami, ale wydaje się, że właśnie takiej długości będą całe odcinki. Mamy tylko nadzieję, że będzie ich całkiem sporo.

A oto one:

Pierwszy z odcinków pojawił się także po polsku:

Trzeba przyznać, że odcinki wyglądają bardzo sympatycznie i mamy nadzieję, że bohaterowie przypadną do gustu wielu przedszkolakom i nie tylko.

Przy okazji pojawił się także plakat serialu:

Można też zobaczyć, że wbrew temu, o czym pisaliśmy wcześniej, premiera ma być 4 maja, czyli tak, jak pierwotnie było to ogłaszane.

Star Wars: Young Jedi Adventures

Star Wars: Young Jedi Adventures, będzie pierwszym serial Star Wars skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym. Jego akcja rozgrywać będzie się w czasach Wielkiej Republiki i opowiadać będzie o młodzikach Kai, Lys, i Nubsie, a także ich przyjaciołach Nashu i RJ-83, którzy pod okiem Mistrza Yody odbierają bardzo cenne, życiowe lekcje nie tylko na temat Mocy.

W obsadzie serialu usłyszymy  Jamaala Averego Jr. jako Kaia Brightstara, Juliet Donenfeld jako Lys Solay, Dee Bradley’a Bakera jako Nubsa, Emmę Berman jako Nash Durango, Jonathana Lipowa as RJ-83 i Piotra Michaela jako Mistrza Yoda. 

Więcej o serialu

Jeśli ciekawi Was temat Young Jedi Adventures, to tutaj inne doniesienia w tym temacie:

Źródło: link.