Niedawno podano nazwiska pierwszych gwiazd, które w pierwszej połowie kwietnia pojawią się w Londynie, a dziś oficjalna strona starwars.com zdradziła personalia kolejnych gości.

Anakin, Bo-Katan i inni

Fanów wybierających się na Star Wars Celebration Europe 2023 z pewnością ucieszy fakt, że spotkać będzie tam można Haydena Christensena, który w serialu Obi-Wan Kenobi powrócił do roli Anakina Skywalkera i Dartha Vadera (powrócić ma także w Ahsoce). Obecność na imprezie Katee Sackhoff, która najpierw użyczała głosu, a potem zagrała Bo-Katan Kryze także z pewnością nie przejdzie bez echa.

No a skoro będzie Anakin, to nie może zabraknąć Obi-Wana, a przynajmniej aktora, który Obi-Wanem jest z pewnego punktu widzenia (bo użyczał mu głosu w kilku animacjach czy grach), czyli Jamesa Arnolda Taylora. Zapowiedziano także obecność Madsa Mikkelsena (Galen Erso) oraz Denisa Lawsona, czyli lubianego Wedge’a Antillesa.

Oczywiście miło widzieć, że swą obecność potwierdza coraz więcej aktorów, ale teraz z niecierpliwością czekamy też na zapowiedzi poszczególnych paneli, które rzucą nieco światła na to, jakich zapowiedzi spodziewać możemy się po londyńskiej imprezie.

Star Wars Celebration Europe 2023

Przypomnijmy, że Star Wars Celebration Europe 2023 odbędzie się w dniach 7-10 kwietnia w Londynie. A jeśli myślicie, by wybrać się na tę imprezę, to w sprzedaży jest jeszcze ograniczona pula jednodniowych biletów na to wydarzenie.

Więcej o imprezie

A tutaj wcześniejsze doniesienia na temat SWCE2023:

Źródło: link.