Firma Propel wprowadza na rynek Latające Quady Bojowe Star Wars.

W dniu wczorajszym wiodący producent dronów i zdalnie sterowanych zabawek przedstawił pierwsze ze specjalnej serii latających quadów bojowych, które będą dostępne już w pierwszych dniach grudnia 2016 r. Te ręcznie wykończone, indywidualnie numerowane statki powietrzne Star Wars powinny szybko stać się obiektem pożądania wielu fanów Gwiezdnej Sagi.

A pierwszej kolejności w formie dronów dostępne będą: Myśliwiec X-wing Starfighter T-65, TIE Advanced X1 Dartha Vadera oraz Speeder Bike 74-Z  z Powrotu Jedi, a w niedalekiej przyszłości dołączy do nich legendarny Sokół Millenium.

propel_gwiezdne-wojny-zdj-7

A oto, co firma ABC Data S.A., polski dystrybutor tych wyjątkowych dronów, może o nich powiedzieć:

Wysoce zaawansowane maszyny mieszczą się w dłoni i wyposażone zostały w inteligentną technologię umożliwiającą prowadzenie różnego rodzaju niezwykle precyzyjnych wieloosobowych walk laserowych w powietrzu. To będzie nowa era dla graczy – Drone Gaming.

propel_gwiezdne-wojny-zdj-9

Unikatowy algorytm kontroli lotu pozwala nie tylko na osiągnięcie prędkości do 50 km/h w mniej niż trzy sekundy (maksymalna to 60 km/h), ale też na wykonywanie specjalnych manewrów naśladujących akrobacje lotnicze typowe dla statków jakie znamy z Gwiezdnych Wojen – korkociąg czy spirala. To wszystko, a także innowacyjna technologia odwróconego napędu sprawia, że statki powietrzne latają w najbardziej naturalny sposób.

Emocje gorączkowo rosną, a legiony fanów Gwiezdnych Wojen i posiadaczy dronów mogą odwiedzić dedykowany profil „Propel Star Wars Drones” na Facebooku, gdzie piloci otrzymują dodatkowe materiały treningowe oraz porady jak latać i wygrywać pojedynki w rzeczywistości. Mogą też nawiązać kontakt z innymi pilotami i ustalać szczegóły walk.

propel_gwiezdne-wojny-zdj-8

Darren Matloff, prezes Propel, przekonuje:

Przez prawie 40 lat niezliczone rzesze fanów Gwiezdnych Wojen, starych i nowych, marzyły o pilotowaniu własnych statków powietrznych, a dzięki nowej technologii odwróconego napędu opracowanej przez firmę Propel takie właśnie drony nareszcie nadleciały! Opracowaliśmy dwanaście nowych technologii zgłoszonych do opatentowania, aby umożliwić użytkownikom doświadczenia prawdziwej walki dronów swobodnie przecinających niebo i doskonale odzwierciedlających to, jak powinny latać statki powietrzne Gwiezdnych Wojen.

A teraz to, co interesuje Was zapewne najbardziej, a mianowicie cena. W Polsce wynosić będzie ona około 1199zł i jak obiecuje dystrybutor, drony dostępne będą w sprzedaży już w pierwszych dniach grudnia b.r.

Wygląda na to, że trzeba będzie zmodyfikować listy do św. Mikołaja 😉