Zbliża się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i z tej okazji polscy cosplayerzy wcielający się w postacie z uniwersum Gwiezdnych wojen uruchomili bardzo fajną inicjatywą. Przygotowali oni, we współpracy z polskim oddziałem 501 Legionu oraz polskim oddziałem Rebel Legionu, “Galaktyczny Kalendarz 2023” z 13 fantastycznymi zdjęciami ich strojów z Gwiezdnych wojen.

Galaktyczny Kalendarz 2023

Więcej o “Galaktycznym Kalendarzu”

Kalendarz inspirowany uniwersum Gwiezdnych wojen powstał jako inicjatywa non-profit, a cały zysk zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Twórcy poświęcili swój czas i środki na to, aby dostarczyć nam świetnej jakości kalendarz w formacie A3 (45cm x 32cm) w druku jednostronnym. Kalendarz zawiera 13 zdjęć z polskimi cosplayerami, którzy wcieli się między innymi w takie postaci jak Leia Organa, Luke Skywalker, Anakin Skywalker, Padme Amidala, Obi-Wan Kenobi, Rey Skywalker, Kylo Ren czy Komandor Cody. Na zdjęciach nie zabrakło oczywiście imperialnych szturmowców. Fotografie powstały na dedykowanej sesji zdjęciowej, a ich autorem jest Maciej Margielski autor fanpage’a Margielski Fotograf.

Cody i Obi-Wan

Miałem przyjemność mieć kalendarz w ręce, co pokazałem na naszym Instagramie, i jest on naprawdę dobrej jakości z wyraźnym drukiem i żywymi kolorami. Jeżeli chciałbyś posiadać taki kalendarz inspirowany Gwiezdnymi wojnami to musisz zajrzeć na Allegro, gdzie znajdziesz pre-order Galaktycznego Kalendarza 2023 oraz wszystkie niezbędne informacje.

Niech Moc Będzie z Tobą!

Inicjatorka kalendarza - Zuzu
Szysza cosplay jako Ashoka
Wnusio cosplay jako Kylo ren