Czy w Gwiezdnych wojnach pojawi się niebawem kolejne głośnie nazwisko? Na razie nie sposób tego ocenić, ale słynny aktor bardzo by tego chciał.

Christian Bale w Gwiezdnych wojnach?

W wywiadzie udzielonym niedawno The Hollywood Reporter, Christian Bale, którego ostatnio mogliśmy oglądać jako Gorr w najnowszej odsłonie Thora, podtrzymał swoją wcześniejszą deklarację o chęci pojawienia się w projekcie spod znaku Gwiezdnych wojen.

Stwierdził on, że byłby szczęśliwy mogąc zagrać chociażby szturmowca (przypomnijmy, że takie kameo mają już za sobą np. Daniel Craig czy Tom Hardy, choć scena tego ostatniego nie znalazła się w finalnej wersji filmu). Przy okazji Christian Bale pokazał, że Gwiezdne wojny zdecydowanie nie są mu obce, bowiem odwołał się w swojej wypowiedzi do konkretnego szturmowca, tego, który w Nowej Nadziei zaliczył bliskie spotkanie z drzwiami.

Kogo może zagrać Christian Bale?

Można się jednak domyślać, że jeśli tak wielki gwiazdor wyraża zainteresowanie dołączeniem do uniwersum Gwiezdnych wojen, to jego potencjał nie byłby marnowany na szturmowca. Kogo zatem mógłby on zagrać?

Christian Bale jako Starkiller według artysty Jasona Benullo

Już wcześniej brytyjski aktor kojarzony był z rolą Galena Mareka, zwanego Starkillerem. Postać ta znana jest z gier z serii The Foce Unleashed, jednak wcześniej, jego pojawienie się w nowym kanonie uznawać można było za mocno wątpliwe.

I w sumie nadal zapewne takie ono jest, jednak fakt, iż w 4. odcinku Andora pojawiła się na moment zbroja Statkillera każe się zastanowić, czy aby na pewno jest to przypadek?

A jeśli nie Starkiller, to w jakiej innej roli widzielibyście Christiana Bale’a?

Źródło: link.