Już 4 czerwca odbędą się w Warszawie impreza jakiej polski fandom jeszcze nie widział!

Mistrzostwa w Walce na Miecze Świetlne

Zaplanowane tuż przed wakacjami (4 czerwca) Mistrzostwa będą pierwszą tego typu imprezą w Polsce i rozgrywane będą w dwóch dyscyplinach.

Pierwszą z nich będą zawody choreograficzne, gdzie walczący zaprezentują swoje choreografie się przed publicznością i grupą sędziów którzy wybiorą najlepszych walczących!

Drugą dyscypliną będą zawody rywalizacyjne, gdzie zawodnicy w pełnych ochraniaczach będą walczyć na punkty o miano Mistrza Polski w walce na miecze świetlne!

Swoje uczestnictwo (zarówno jako widz i jako uczestnik) można zgłosić linkiem: https://forms.gle/7M3emVQmF4zijJS76. Niebawem mamy też poznać więcej szczegółów, w tym dokładne zasady oraz pulę nagród. A tymczasem zapraszamy Was na stronę wydarzenia: https://www.facebook.com/events/207764114895098


Wydarzenie organizowane jest przez Akademię SaberArts i Centrum Dawnych Sztuk Walk, sponsor nagród to Stuntsabers.eu, a patronami medialnymi imprezy, poza oczywiście nami, są Brotherhood of the Sith oraz Polska Społeczność Mandalorian Manda’Yaim.

Szykuje się zatem nie lada gratka dla fanów Gwiezdnych wojen i impreza, na której z pewnością warto się pojawić.

Źródło: link.