No i stało się, przesiadłem się z bloga na najlepszy adres w polskich internetach – starwars.pl, gdzie piastuję jakże zaszczytną rolę redaktora naczelnego.

Czekałem na ten dzień całkiem długo, bo już od kilku miesięcy wiadomo było, że taka zmiana nastąpi, choć tak naprawdę gorączkowe przygotowania (przynajmniej po mojej stronie) trwały przez ostatni tydzień, może półtora.

A dziś, kiedy już wszystko stało się oficjalne, a strona działa bez większych problemów, a do tego świetnie wygląda, ze mnie zeszło już ciśnienie, a i pokłady energii są na wyczerpaniu.

Może więc i dobrze, że pierwszy dzień na nowym stanowisku okazał się dość spokojny,ot kilka niewielkich i szybko naprawionych awarii, kilka bardzo pozytywnych i budujących feedbacków, konkurs i parę wpisów. Pozwoliło to złapać oddech i nieco spokojniej zaplanować dalsze kroki, które sprawią, że starwars.pl będzie jeszcze lepsze. Ale akurat w tej kwestii liczę też na Waszą pomoc, bo z pewnością jesteście w stanie spojrzeć na portal świeżym, obiektywnym okiem i wyłapać to, czego my, twórcy, nie byliśmy w stanie. Zatem jeśli macie jakieś sugestie, co możemy poprawić, co dodać, a może z czego zrezygnować, dawajcie nam proszę znać 🙂