Premiera Księgi Boby Fetta coraz bliżej, a co za tym idzie fani dostają coraz więcej informacji o nowej produkcji Disneya. Tym razem o swojej ekscytacji serialem opowiedziała Ming-Na Wen, czyli serialowa Fennec Shand.

MING-NA WEN OPOWIEDZIAŁA O SWOJEJ ROLI W KSIĘDZE BOBY FETTA

Przez ostatnie dni w Internecie sporo słyszy się o nowej produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Niedawno poznaliśmy liczbę odcinków i otrzymaliśmy nowe spoty serialu, a tym razem o projekcie opowiedziała Ming-Na Wen, wcielająca się w rolę Fennec Shand. Aktorka zasugerowała czego możemy spodziewać się po współpracy jej bohaterki z Bobą Fettem.

Na pewno występuje między nimi partnerska relacja. Łączy ich fakt, że oboje przeżyli bliskie spotkanie ze śmiercią. Jest też coś w rodzaju kodu, którego oboje przestrzegają.

Będzie więc naprawdę ciekawie zobaczyć, jak zwiększają tempo w Księdze Boby Fetta. Myślę, że to wszystko co mogę powiedzieć. Resztę musicie po prostu obejrzeć. Nie żeby to byli źli bohaterowie, ale nie są też dobrzy.

Jesteśmy antybohaterami. Lubię grać antybohaterkę. Sądzę, że więcej uchodzi im na sucho.

Ming-Na Wen opowiedziała również o pracy z Temuerą Morrisonem, czyli serialowym Bobą.

Temuera jest niesamowity. W pewnym sensie jest moim przeciwieństwem, co jest dobre, gdyż jest mniejszym maniakiem niż ja. On docenia pracę, którą się w to wszystko wkłada, ja za to jestem entuzjastką.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne newsy o Księdze Boby Fetta:

Źródło: link.