Star Wars Legion wkracza w trzeci rok swego istnienia dwiema zapowiedziami, które ucieszą wszystkich fanów dużych pojazdów. No, prawie wszystkich – osoby, które grają Separatystami będą musiały obejść się smakiem.

A-A5 Speeder Truck

Każdy, kto w Star Wars interesuje się militariami wie, że Rebelia ma problem z pojazdami naziemnymi i atmosferycznymi. Jest T-47… i tyle. Oczywiście w sukurs mogą pójść literatura i gry komputerowe (także ze starego kanonu), ale tam też ze świecą szukać czegoś, co by pasowało do Star Wars Legion. I właśnie stamtąd wzięła się ciężarówka repulsorowa A-A5. Nie wygląda specjalnie imponująco, ale niech Was to nie zmyli – odpowiednio wyposażona, i z odpowiednim pilotem, może narobić przeciwnikowi sporo problemów. Więcej o tej ciekawej maszynie przeczytacie w zapowiedzi na stronie FFG.

LAAT/le Patrol Transport

Czemu wspominałem o biednych zwolennikach Konfederacji Niezależnych Systemów? A to stąd, że o ile A-A5 jest maszyną stricte rebeliancką, tak LAAT/le mogą latać zarówno Imperialni, jak i Republikanie. Ten dwufrakcyjny pojazd ujrzeliśmy po raz pierwszy w piątym sezonie Wojen klonów, ale znacznie większą „karierę” zrobił w kolejnym serialu, Rebeliantach. Będzie kolejną maszyną po czołgu AAT, którą można uzbroić w przeróżne pociski kinetyczne. Zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią LAAT/le.

Jak podobają Wam się najnowsze zapowiedzi?

Źródło: link, link.