Święta Wielkanocne nie są kojarzone z prezentami tak mocno, jak Boże Narodzenie, tym niemniej wraz z wydawnictwem Uroboros, przygotowaliśmy dla was bardzo fajną niespodziankę w postaci konkursu i świetnych nagród.

Tym razem do wygrania mamy trzy książkowe zestawy idealne dla miłośników koloru niebieskiego 😉

3x Thrawn: Sojusze + Thrawn

Jak zdobyć nagrody?

A jak zdobyć jeden z tych zestawów? Zadanie, jak zawsze zresztą, jest całkiem proste…

Otóż wszyscy jesteśmy w niespotykanej dotąd sytuacji i zmuszeni jesteśmy zachowywać, jeśli nie kwarantannę, to przynajmniej spory dystans społeczny. Zatem w ramach zadania konkursowego dokończcie zdanie: Sposób Thrawna na kwarantannę, to…

Oto podsumowanie i instrukcja krok po kroku:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem dokończyć zdanie: Sposób Thrawna na kwarantannę, to…
3. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jednym z ufundowanych przez wydawnictwo Uroboros zestawów książek.

Konkurs trwa do końca kwietnia!

Laureaci konkursu

Laureatami zostali:

  • Piotr Maciejewski
  • Piotr Łabuński
  • Mateusz Potaczek

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 10.04.2020 do 30.04.2020 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 4.05.2020, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to trzy zestawy książek Thrawn: Sojusze + Thrawn.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten > (otwiera się na nowej zakładce)”>>).
2. W komentarzu pod tymże postem dokończyć zdanie: Sposób Thrawna na kwarantannę, to…
3. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jednym z ufundowanych przez wydawnictwo Uroboros zestawów książek.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące odpowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).