Wakacje się zaczęły (przynajmniej dla niektórych), ale nasza ekipa bynajmniej nie próżnuje i przygotowała dla was wiele ekscytujących nowości, które dostępne są od teraz, wraz z lipcową Eskadrą starwars.pl! Jednak zanim do nich przejdziemy, szybki rzut oka na zawartość najnowszego boxa!

Eskadra starwars.pl na lipiec

Na początek mamy oczywiście to, co tygrysy lubią najbardziej, czyli nasz unikalny i jedyny w swoim rodzaju…

Wzór miesiąca

RaceTrooper - Eskadra starwars.pl box

Znów skłania się on ku ciemnej stronie Mocy, ale do tematu podchodzi z na tyle dużą rezerwą, że nawet padawani, Jedi i inne rebelianckie szumowiny z pewnością chętnie taką koszulkę ubiorą. Oczywiście i tym razem macie macie możliwość ozdobić tył koszulki własną ksywka. Skoro już jesteście częścią rodziny Eskadry starwars.pl to dobrze by było, byśmy wiedzieli jak na Was wołać! Liczymy też, że będziecie publikować zdjęcia w naszych koszulkach na swoich Instagramach z hasztagiem #EskadraStarWarsPL , naszego Insta znajdziecie TUTAJ

Licencjonowana koszulka

Kolejną z eskadrowych tradycji, jaką kultywować będziemy i w najnowszym boxie, to obecność drugiej, tym razem licencjonowanej koszulki. Jej wzór jak zawsze będzie losowy (aczkolwiek w komentarzach możecie napisać, jakie wzory już mamy, a my zatroszczymy się, by nie było powtórek), ale dopasowany tematycznie do wybranej przez was Eskadry.

BLACK SQUADRON

Lubicie słoneczko, ciepło, opalanie itp? To macie szczęście, bo lipcowe vlepki będą w stylowej i zawsze modnej czerni, która słońce przyciąga jak żaden inny kolor, także na pewno nie zmarzniecie 😉

Breloczek

breloczki star wars

Kolejny z fantów, który znajdziecie w boxie w lipcowym, to także licencjonowany gadżet w postaci breloczka do kluczy. Tutaj także wzór pakowany będzie losowo (ale jak w przypadku licencjonowanych koszulek, dajcie znać, który już macie, a my postaramy się nie wysyłać dubli), ale zawsze dopasowany zostanie do wybranej przez was Eskadry.

Ale uwaga! To jeszcze nie koniec…

Figurka

figurki star wars

Po raz pierwszy w boxie Eskadry znajdziecie także figurki! Konkretniej będą to losowa figurka Hasbro 3 i 3/4 cala z jasnej lub ciemnej strony mocy (która to strona uzależniona będzie od wybranej przez was eskadry).

Wszystko mieć możecie już za 119zł (tak, tak, cena jest nieco wyższa, ale chyba nikt nie zarzuci nam, że Eskadra starwars.pl nie jest tego warta!), pamiętajcie tylko, że obecną edycję boxa zamawiać można jedynie do 21 lipca!

Ale figurki w boxach to i tak pikuś w porównaniu z innymi nowościami! Oto bowiem przed wami…

Trzy nowe rodzaje boxów!

Znudził wam się nasz klasyczny box (ze szczegółami opisany powyżej)? A może szafa pęka już w szwach i nie zmieszczą się w niej kolejne koszulki? Albo szukacie czegoś dla swojej pociechy? Lub ekspresowego prezentu dla bliskiego wam fana? No to rewelacyjnie trafiliście! Oto co znajdziecie w nowych boxach.

Bluzy

Bluza męska z kapturem Eskadra starwars.pl

To być może największa rewelacja! Zamiast koszulki możecie mieć bowiem rewelacyjną bluzę dostępną w aż pięciu wariantach, oczywiście ze wzorem miesiąca i możliwością dodania ksywy na plecach. Jeśli to nie zdobędzie wam szacunu na dzielni, nic go nie zdobędzie.

Bluza unisex Eskadra starwars.pl

Poza bluzą, w boxie znajdzie się także losowy, licencjonowany brelok oraz vlepki eskadry, czyli fanty znane z klasycznego boxa. Cena tego zestawu uzależniona jest od rodzaju bluzy i wynosi od 109 do 129zł.

Kid Box

koszulki dla dzieci gwiezdne wojny

Mamy też coś dla młodszych fanów! Od lipca koszulki Eskadry dostępne są także w rozmiarach dziecięcych! W lipcowym Kid Boxie znajdzie się także losowa figurka Hasbro, breloczek oraz vlepki (wszystko dopasowane do wybranej eskadry i znane z klasycznych boxów). Jego cena to 79zł.

Instant Box

Na koniec jest także Instant Box, czyli box, który wysyłany niemal od razu (do max. 2 dni roboczych od złożenia zamówienia). Co prawda tutaj nie znajdziecie koszulki z wzorem miesiąca, ale ten, kto zdecyduje się na opcję instant, też narzekać nie powinien. Box ten zawierać będzie dwie losowe, licencjonowane koszulki Star Wars, brelok, oraz vlepki. W tym przypadku cena to 99zł.

I tak oto prezentują się wszystkie eskadrowe nowości, a wy, nie macie już wymówki, że nie możecie znaleźć nic dla siebie! Ale pamiętajcie, że lipcowa Eskadra starwars.pl, choć jeszcze przez jakiś czas dostępna, nie gości u nas na zawsze, a zamawiać ją można tylko do 21 lipca!