W końcu udało się zregenerować siły po Świętach, a po sylwestrowych zabawach opadł już kurz. Możemy więc na spokojnie przyjrzeć się zawartości styczniowej Eskadry starwars.pl

Czas mocy

Czas mocy

W tym miesiącu nagrodą dla najszybszych (dołączaną do pierwszych 50 zamawianych boxów Eskadry) jest niezwykła książka Adama Węgłowskiego pt. Czas mocy. Nie chcemy pisać o niej zbyt wiele, by nie psuć wam frajdy z czytania, więc wspomnimy tylko, że klimatem przypomina ona słynny serial Stranger Things zabarwiony bardzo specyficznymi realiami PRLu oraz przesiąknięty miłością do Gwiezdnych Wojen.

Brzmi ciekawie? Zamówcie jak najszybciej Eskadrę starwars.pl, a być może załapiecie się jeszcze na tę świetną lekturę.

Rebeliancka stylówa

Sklep Star Wars

Oczywiście nie byłoby Eskadry starwars.pl bez naszego unikalnego wzoru miesiąca. Tym razem jest to coś zupełnie innego, niż w poprzednich dwóch boxach. Nie dość, że mamy tutaj do czynienia z bardzo stylowym, rebelianckim motywem, a logo waszej ulubionej Eskadry znajdziecie na plecach, to do wyboru macie aż 6 wariantów kolorystycznych!

Jak więc widzicie Eskadra starwars.pl cały czas zmienia się na jeszcze lepsze i za każdym razem ma dla was coś nowego.

Blue Squadron

A skoro już o kolorach mowa, to podobnie jak w poprzednich boxach, także i w styczniowym znajdziecie fantastyczne vlepki wybranej przez siebie eskadry. Ale tym razem nie będą one w naszym sztandarowym, czerwonym kolorze. Zamiast tego w styczniu Eskadra będzie błękitna.

Druga koszulka

Kolejna z eskadrowych tradycji, jaką kultywować będziemy i w najnowszym boxie, to obecność drugiej, tym razem licencjonowanej koszulki. Jej wzór jak zawsze będzie losowy, ale dopasowany tematycznie do wybranej przez was eskadry.

Breloczek

breloczki star wars

Ostatni z fantów, który znajdziecie w styczniowym pudle, to inny licencjonowany gadżet w postaci breloczka do kluczy. Tutaj także wzór pakowany będzie losowo, ale zawsze dopasowany zostanie do wybranej przez was Eskadry.

 

Pamiętajcie też, że styczniowa Eskadra starwars.pl, choć jeszcze przez jakiś czas dostępna, nie gości u nas na zawsze, a zamawiać ją można tylko do końca miesiąca!