Nie ma ostatnio dnia, by nie pojawiały się nowe informacje, czy materiały na temat Star Wars: Resistance. Ale też nie może to dziwić, wszak premiera nowego serialu już dokładnie za tydzień! Tym razem, dzięki portalowi IGN, mamy dla was pierwszy klip z premierowego odcinka pt. Rekrut, w którym Kaz zaznajamia się ze swą ekipą oraz statkiem.

Pierwszy klip z serialu

Oto on:

I jak wam się podoba?

Data polskiej premiery Star Wars Resistance

Ale to nie wszystko, bowiem dzięki stronie telemagazyn.pl poznaliśmy nie tylko polski tytuł serialu, ale także datę jego premiery.

Jak można się było domyślać, w Polsce nowa animacja nosić będzie tytuł Gwiezdne Wojny: Ruch Oporu, a zadebiutuje ona już w sobotę, 13 października o godzinie 9.29 na kanale Disney XD. Powtórki pierwszego odcinka będzie można obejrzeć także w sobotę (13.10) o 22.00, w poniedziałek (15.10) o 9.00 oraz w piątek (19.10) o 16. 29.

A oto opis (nie do końca zgodny z prawdą), jaki znaleźć można na wspomnianej stronie:

Przygody rebeliantów walczących przeciwko Ciemnej Stronie Mocy. Młody pilot Kazuda Xiono otrzymuje tajną i bardzo niebezpieczną misję – ma być szpiegiem w szeregach Najwyższego Porządku. Wydarzenia przedstawione w serialu mają miejsce pół roku przed akcją „Przebudzenia mocy”.

Zamierzacie oglądać nowy serial?

Źródło: link, link.