Już w październiku, w czterech polskich miastach odbędą się niezwykłe pokazy filmu, który ponad 40 lat temu zmienił oblicze nie tylko kina, ale całą popkulturę.

Star Wars: A New Hope in Concert

Mowa oczywiście o Nowej Nadziei, czyli czwartym epizodzie Gwiezdnej Sagi. Pokazowi filmu towarzyszyć będzie genialna ścieżka dźwiękowa stworzona przez Johna Williamsa, a  wykonywana przez Praską Orkiestrę Symfoniczną pod batutą Christophera Eliota.

„Jesteśmy szczęśliwi, że polscy fani Gwiezdnych Wojen będą mieli możliwość zobaczyć ten legendarny film, po raz pierwszy z muzyką na żywo. Od pierwszych taktów aż do ostatniej nuty, która wyszła spod pióra Johna Williamsa, wiadomo, że chodzi o przełomowe dzieło, które zmieniło postrzeganie muzyki filmowej.” – przedstawiciel Disney Channel, właściciela praw do filmu, Grant Watmuff.

Na tym etapie żadnego fana nie trzeba dalej przekonywać, że mamy do czynienia, z wydarzeniem, na którym trzeba być, ale dodamy, że w każdym z czterech miasta odbędzie się tylko po jednym koncercie, zatem są to imprezy na prawdę unikatowe.

Kiedy i gdzie

Polskie koncerty, których organizatorem jest JVS Group Polska odbędą się w następujących miastach i terminach:

9 października – Kraków – TAURON Arena
10 października – Wrocław – Hala Stulecia
12 października – Gdańsk – ERGO Arena
13 października – Warszawa – Torwar

Kilka dni temu ruszyła też sprzedaż biletów na koncerty, które nabyć można na stronie eventim.pl

My oczywiście na koncertach będziemy i nie omieszkamy podzielić się potem naszymi wrażeniami. Co więcej, niebawem będziemy mieli dla nas konkurs, w którym wygrać będzie można darmowe bilety, także zaglądajcie do nas regularnie, by nie przegapić takiej okazji.

Źródło: link.