Carrie „Leia Organa” Fisher

Zmarła niemal rok temu Carrie Fisher osiągnęła w swojej karierze wiele, ale dla milionów fanów na zawsze pozostanie ona Leią Organą. Księżniczką, senator, rebeliantką, siostrą, ponownie senator, matką i generał Ruchu Oporu. Jedną z najbardziej ikonicznych i rozpoznawalnych postaci Gwiezdnej Sagi. Jednak sama Carrie Fisher to postać równie barwna, co jej ekranowe alter ego, o czym przekonać możemy się dzięki jej ostatniej książce. I to właśnie ona jest nagrodą w naszym najnowszym konkursie.

3x książka Pamiętnik Księżniczki

pamiętnik księżniczki

Jak zdobyć nagrody

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>);
2. W komentarzu pod tymże postem w trzech słowach opisać wasze wrażenia z występu Lei w filmie Ostatni Jedi;
3. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jedną z trzech książek.

Na wasze odpowiedzi i zgłoszenia czekamy do końca (31.12) 2017 roku!

Laureaci

Oto laureaci konkursu:

  • Piotr Pysz
  • Wojtek Moska
  • Katarzyna Halama-Jonkisz

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem Znak, wydawca książki Pamiętnik Księżniczki.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 21.12.2017 do 31.12.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 3.01.2018, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to trzy egzemplarze książki Pamiętnik Księżniczki.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>);
2. W komentarzu pod tymże postem w trzech słowach opisać wasze wrażenia z występu Lei w filmie Ostatni Jedi.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).