Wybierz swoją stronę!

W oczekiwaniu na premierę Ostatniego Jedi redakcja starwars.pl zaprasza wszystkich fanów gwiezdnego uniwersum do udziału w naszym wielkim konkursie, gdzie każdy będzie musiał podjąć trudną decyzję. Ruch Oporu czy Najwyższy Porządek? Wolność dla ludów galaktyki czy twarde prawo i spr… porządek? Wspomożemy w walce bohaterskich pilotów eskadry czarnych z Poe Dameronem na czele czy raczej dołączymy do oddziału szturmowców pod dowództwem Kapitan Phasmy?

Ale nie wystarczy opowiedzieć się po jednej ze stron, swój wybór trzeba również sensownie uzasadnić, a w ramach tego otwieramy konkurs na wszystkich niezależnie od literackich zdolności. Nie musi to być tekst, ale na przykład zdjęcie, grafika komputerowa czy nawet ręcznie wykonany obrazek. Od was zależy, jak wesprzecie swoją stronę galaktycznego konfliktu. Wasza aktywność w social media wpłynie ponadto na ostateczną pulę nagród, a o której wyglądzie mocno zdecydują wasze wybory. Niech moc będzie z wami!

Nagrody

1x figurka Funko POP! Star Wars 

Wybraną figurkę Funko POP! ufundował sklep Pop Vinyl

1x książka Łotr 1

Książkę ufundowało wydawnictwo Uroboros

1x komiks Star Wars Legendy – Z ruin Alderaana

1x komiks Star Wars Legendy – Mroczne Imperium II: Kres Imperium

1x Star Wars Komiks 3/2017

1x Star Wars Komiks 4/2017

Wszystkie komiksy ufundował ich wydawca – Egmont

Jak zdobyć wspaniałe gwiezdne nagrody?

1. Należy polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (WOW – Ruch Oporu lub LOVE – Najwyższy Porządek);
2. W komentarzu pod tym samym postem umieścić uzasadnienie swojego wyboru w dowolnej formie graficzno-tekstowej, zgodnie z punktem 10 regulaminu.

Na wasze reakcje, uzasadnienia i inne konkursowe aktywności czekamy do 6 grudnia 2017 roku!

 

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep z figurkami Pop! Vinyl Polska, wydawnictwo Uroboros oraz wydawnictwo EGMONT.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 15.11.2017 do 06.12.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 06.12.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to książkowa adaptacja filmu Łotr 1, Star Wars Komis 3/2017, Star Wars Komis 4/2017, Star Wars Legendy – Z riun Alderaana, Star Wars Legendy – Mroczne Imperium II: Kres Imperium, figurka Funko POP z serii Star Wars.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.

10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (WOW – Ruch Oporu lub LOVE – Najwyższy Porządek);
2. W komentarzu pod tym samym postem umieścić uzasadnienie swojego wyboru w dowolnej formie graficzno-tekstowej (może to być np. zdjęcie, tekst, grafika itp.).

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.

11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).

Zwyciężcy

Funko POP! otrzymuje Alicja Wojciechowska, książkę Łotr 1 dostanie Jonatan Audycki, Z ruin Alredaana powędruje do Ewelina Oramus, na Mroczne Imperium II: Kres Imperium zasłużył Michał Pawełczyk, A Star Wars Komiks 3/2017 i 4/2017 dostaną odpowiednio Wojciech Wiesław Konopka oraz Marek Wasiński.