Wybierasz się obejrzeć eksponaty z Ostatniego Jedi, aż tu nagle na ekranie pojawia się list gończy z twoim zdjęciem, a zewsząd otaczają cię szturmowcy Najwyższego Porządku, co robisz? Odpowiedzieć na to pytanie mogli uczestnicy interaktywnego pokazu „Star Wars Experience„, który miał miejsce podczas październikowego Comic Con w Nowym Jorku. Właśnie udostępniono nagranie z tej atrakcji i możecie sami zobaczyć, jak wygląda prawdziwa zabawa!

Attention, you are wanted by the First Order!

Uczestnicy NYCC podziwiają wystawę w specjalnie przygotowanej sali odwzorowującej imperialną architekturę, a w międzyczasie ekipa obsługująca wydarzenie przygotowuje listy gończe za znajdującymi się w sali osobami. Kiedy na ekranach ludzie dostrzegają własne twarze, wybucha śmiech, ale ten nie trwa długo, bo nagle do sali wpada oddział szturmowców Najwyższego Porządku i zaczyna sprawdzać identyfikatory uczestników w poszukiwaniu zbiegów. Wtem z szybu serwisowego wytacza się kulisty BB-8, a wraz z nim bohaterowie Ruchu Oporu, którzy zaczynają wyławiać z tłumu poszukiwane osoby i zabierają je tam skąd przyszli. Misja ratunkowa zostaje przerwana przez nagłe pojawienie się Kylo Rena i wtedy rozpoczyna się pełen emocji pojedynek z bojownikami o wolność. Pchnięcia mocą czy uniesienie duszącego się rebelianta pod sam sufit wypadło niesamowicie.

Czy tak będą wyglądały wszystkie atrakcje budowanego Parku Star Wars? Disney zapowiedział, że odwiedzający wezmą udział w interaktywnej przygodzie, gdzie tłem będzie konflikt pomiędzy Ruchem Oporu a Najwyższym Porządkiem. Jeśli będzie to wyglądało tak jak na powyższym nagraniu, to możemy oczekiwać ogromnej rzeszy fanów stojących w kolejce do gwiezdnego parku. Nasza redakcja definitywnie już pakuje walizki i szykuje się na niesamowitą przygodę.

Zobaczcie jak ma wyglądać Park Star Wars na podstawie gotowych już makiet!

Otwarcie parku planowane jest na 2019 rok. Podzielony będzie na dwie części, jedna w Anaheim, a druga w Orlando.

Źródło: odnośnik.