Premiera gry Star Wars Battlefront II już niebawem, internet ostatnio wręcz kipi od klipów z tej gry, czy memów. „Sector not clear” został już przerobiony na niemal tak samą ilość jak słynny mem Kenobi-Grievous

Mało kto pamięta już o poprzedniku Star Wars Battlefront. Choć jak sprawdzałem serwery na konsoli Xbox One nadal są zapełnione i zapewne nie zmieni się to za szybko nawet po premierze. Zresztą nic dziwnego, ostatnio pierwsza odsłona tej gry kosztowała ledwie 18 złotych w wersji deluxe. Sama przepustka sezonowa została zaś udostępniona za darmo.

Jest to niewątpliwie ukłon w stronę fanów, aby mogli spędzić trochę czasu przed premierą trenują w bitwach w odległej galaktyce.

Wracając jednak do meritum. Battlefront (czy tego chcemy czy nie), wniósł co nieco do nowego kanonu. Chociażby  wygląd planety Sullust, który to właśnie dzięki grze stał się kanoniczny.

Dlatego też razem z redakcją postanowiliśmy urządzić wielkie (konsolowe) granie w Battlefront razem z Zieloną Stroną Mocy (grupa fb) i Niebieską Stroną Mocy. Wszystkich graczy zapraszamy do naszego wydarzenia: >>tutaj<<

Stańcie z nami do walki przeciwko Rebelii i pomóżcie ochronić informację na Scarif, aby plany Gwiazdy Śmierci nie wpadły w ręce tych szumowin. Czy pomóżcie nam zniszczyć maszynę kroczącą na Endorze i ocalicie Rebeliancki transport?

Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu.