Pomimo że do premiery nowej gry karcianej od Fantasy Flight Games, Star Wars: Unlimited, pozostały jeszcze 3 miesiące, to jesteśmy ogromnie podekscytowani jej nadejściem (jeśli nie wierzycie, możecie zajrzeć na kanał na YT prowadzony przez naszego naczelnego >>). Ale nie tylko my! Naszą ekscytację podziela także sklep DragonEye (gdzie już dziś można zamówić grę w preorderze w najlepszej chyba cenie w polskim Internecie!), dlatego też ufundował on nagrody w naszym nowym konkursie, do którego zapraszamy!

(A jeśli o grze nie wiecie wiele, ale chcecie temat zgłębiać, możecie zacząć od obejrzenia krótkiego wideo z nauką gry, które przygotowaliśmy >>)

ZASADY KONKURSU

Zasady są dziennie proste.

Wystarczy, że w komentarzu pod postem konkursowym na facebookowej grupie Star Wars: Unlimited Polska odpowiecie na pytanie Kto jest Waszym ulubionym liderem w grze Star Wars: Unlimited i jak nazwalibyście talię na niego/nią stworzoną? 

Konkurs trwa do 17 grudnia 2023.

NAGRODA W KONKURSIE

A oto jakie nagrody czekają dla autorów najciekawszych odpowiedzi:

I miejsce – zestaw startowy do gry Star Wars: Unlimited (wysyłka w dniu premiery)

II oraz III miejsce – pudełko na talię Gamegenic Soft Crate Darth Vader

Jak więc widzicie, są to nagrody, które z pewnością ucieszą każdego gracza, który przymierza się do gry w Star Wars: Unlimited.

REGULAMIN KONKURSU

Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>

Powodzenia i niech Moc będzie z Wami… Zawsze!