Tradycji musiało stać się zadość. Po rocznej przerwie powraca największy w Polsce gwiezdnowojenny konwent, podczas którego nie mogło zabraknąć gościa specjalnego. Na łamach portalu nowosci.com.pl Rafał Frąckiewicz, jeden z organizatorów tegorocznej edycji StarForce, poinformował, że w tym roku gościem tym będzie Michael Carter.

W CSW podczas StarForce 2017 z fanami spotka się Michael Carter, czyli filmowy Bib Fortuna z Powrotu Jedi. Fortuna pełnił funkcję majordomusa na dworze Jabby.

Warto dodać, że Michael Carter był jednym z trzech odtwórców roli Biba Fortuny. Był jego „ciałem” w Epizodzie VI, jednak głosu użyczył mu Erik Bauersfeld (również Admirał Ackbar), który zmarł w kwietniu 2016 roku. W Mrocznym Widmie w Fortunę wcielił się Matthew Wood.

Sama impreza odbywać się będzie w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu w dniach 13-14 października. Główne atrakcje zaplanowane są jednak na 14 października (sobota). Wtedy też będzie możliwość porozmawiania z gościem specjalnym oraz zdobycia jego zdjęcia z autografem.

Po szczegóły dotyczące imprezy zapraszamy na oficjalną stronę konwentu, którą znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: link, link.