Wielkimi krokami zbliża się jeden z najważniejszych dni w kalendarzu fana Gwiezdnych Wojen, czyli Piątek Mocy. Na całym świecie w przeróżnych sklepach zaprezentowane zostaną nowe gadżety, zabawki, repliki i klocki spod marki SW, a w tym roku będzie to konkretnie linia produktów związana z filmem „Ostatni Jedi”. W Polsce zamiast piątku organizowany będzie „Weekend Mocy” przez sieć sklepów Toys’R’Us na przestrzeni 2 i 3 września.

Poza prezentacją nowej oferty, którą zapewne będzie można dostać w promocyjnej cenie, możemy spodziewać się standardowych atrakcji jak wystawy replik gwiezdnych statków, ogromne figury z klocków lego, pokazy filmowe czy konkursy wiedzy. Poniżej możecie przeczytać oficjalne zaproszenie opublikowane na oficjalnym profilu Star Wars na facebooku.

W weekend 2 i 3 września we wszystkich sklepach Toys’R’Us w Polsce odbędzie się „Weekend Mocy”!!!
W tych dniach sieć Toys’R’Us przygotowała dla Was Moc atrakcji z premierą i prezentacją produktów z filmu Gwiezdne wojny: ostatni Jedi na czele!! Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mogli zrobić sobie zdjęcie w specjalnej strefie foto Star Wars, odebrać upominek w postaci oryginalnego plakatu do filmu Ostatni Jedi oraz skorzystać z promocji na produkty z całej linii Star Wars.