Gratka dla kolekcjonerów oraz każdego fana gwiezdnej sagi zbudowanej z klocków. Do salonów prasowych zawitał sierpniowy numer Magazynu LEGO Star Wars, w cenie 9,99 zł, a wraz z nim wyjątkowa mini figurka LEGO Szturmowiec śnieżny.

Na 36 stronach pisma znajdziemy standardową porcję komiksów, opisy klockowych zestawów, gwiezdne łamigłówki, biogramy znanych bohaterów z uniwersum, różnorodne gwiezdne ciekawostki oraz megaplakat A3 z legendarnymi mistrzami Jedi i prostą grę planszową w której Rebelia ściera się z Imperium.

KOMIKSY

Jakie historie zawiera sierpniowy magazyn? W komiksie „Pułapka Vadera” Luke i Leia wyruszają na spotkanie z rebeliantem Grentem na pustynnej planecie Tatooine. Towarzyszące im droidy znikają jednak bez śladu, a więc bohaterowie wyruszają im na ratunek. Vader zastawił na młodego Jedi i jego siostrę pułapkę, ale zbytnia pewność siebie obraca się na jego niekorzyść. Co wyniknie z konfrontacji na odległej pustyni?

Komiks „Potwór z dżungli” ponownie zabiera nas na szaloną przygodę z rodziną Freemakerów. Kontakt nawiązuje z nimi klient, który wpadł w tarapaty i potrzebuje pomocy. Gwiezdny Sęp zmierza na miejsce katastrofy znajdujące się na lodowym księżycu Zewnętrznych Rubieży, gdzie na miejscu okazuje się on być pełen tropikalnego życia. W zaroślach czai się potwór, któremu bardzo spodobał się Roger. Czy Freemakerowie wyjdą cało z opresji? O tym dowiecie się w komiksie.

Szturmowiec Śnieżny

Mini figurka Szturmowca śnieżnego prezentuje się znakomicie i na pewno stanie się wartościowym dodatkiem do kolekcji każdego zbierającego klocki z odległej galaktyki.

Następny numer trafi do sprzedaży w 29 września, a dodatkiem do niego będzie wyjątkowa mini zestaw LEGO Śmigacz Rey. Cieszy mnie bardzo, że Egmont wrócił z figurkami, które moim zdaniem najlepiej jest dołączać na przemian z zestawami. Jeżeli nie udało wam się dostać poprzedniego magazynu, warto sprawdzić salony sieci Empik, które często mają w ofercie starsze numery.

Warto jeszcze wspomnieć o tym, że w sprzedaży w salonach prasowych dostępne są podwójne zestawy numerów z zeszłego roku, a to wszystko w cenie 14,99 zł. Jeżeli ktoś chce uzupełnić swoją kolekcję o zaległe numery, to teraz ma na to świetną okazję.