W sieci pojawiło się nowe zdjęcie z planu wciąż niezatytułowanego filmu o Hanie Solo. Tym razem pochodzi ono z hiszpańskiej wyspy Fuerteventura.

/Poniższe materiały zawierać mogą SPOILERY, także dalej czytacie na własną odpowiedzialność./

Jeśli wierzyć lokalnym źródłom, które dostarczyły poniższe zdjęcie (Canarias7), wcale nie przedstawia ono planety Tatooine, jak wcześniej spekulowano na temat tego planu zdjęciowego. Ma to być raczej Corellia, czyli planeta, z której wywodzi się tytułowy bohater.

film o Hanie Solo

Corellia znana jest przede wszystkim ze swych statków, czy wybitnych pilotów (z Corelli pochodzi także między innymi Wedge Antilles). Ma ona klimat umiarkowany, a na jej powierzchni nie brakuje jakoby lasów, dżungli, ale i obszarów miejskich oraz uprzemysłowionych. Jak się okazuje, także tereny pustynne, wraz dość prowizoryczną zabudową można tam znaleźć. Oczywiście jeśli potwierdzą się plotki i to co widzimy na zdjęciach faktycznie okaże się Corellią.

A wy jak myślicie?

Film w reżyserii Phila Lorda i Chrisa Millera zadebiutuje 25 maja 2018 roku. W obsadzie są Alden Ehrenreich (Han Solo), Donald Glover (Lando Calrissian), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke, Phoebe Waller-Bridge, Thandie Newton, Michael Kenneth Williams oraz Joonas Suotamo, jako Chewbacca. Film wciąż nie ma oficjalnego tytułu, aczkolwiek Kathleen Kennedy sugerowała, że możemy go poznać tego lata.