Światowy Dzień Gwiezdnych Wojen (May the 4th) i to w roku ich 40-lecia jest okazją wyjątkową, postanowiliśmy więc uczcić ją konkursem. Do wygrania będzie sporo dobra, a dokładniej:

1x Album Star Wars Lokacje

1x komiks Star Wars Legendy – Opowieści Jedi: Dawni Rycerze

1x komiks Star Wars Legendy – Z Ruin Alderaana

1x koszulka męska starwars.pl (rozmiar XL)

Smycze starwars.pl (ile, to się jeszcze okaże 😉

Jak widzicie, nagród jest sporo i każdy powinien wśród nich znaleźć coś dla siebie. Zastanawiacie się więc zapewne, co trzeba zrobić, by zgarnąć którąś z nagród.

Będzie nawet łatwiej, niż zwykle. W komentarzu: do tego artykułu na stronie lub do wpisu na Facebooku lub wpisu na Twitterze wystarczy napisać jak Gwiezdne Wojny wpłynęły na Wasze życie.

Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy. Na zgłoszenia czekamy do 14.05.2017, a wyniki podamy dwa dni później (16.05.2017).

Oto lista laureatów:

Michał Brandt (album Star Wars Lokacje)
Paweł Fijałkowski (koszulka starwars.pl)
Paulina xxx (komiks Z Ruin Alderaana)
Michał Gołata-Niemiec (komiks Opowieści Jedi: Dawni rycerze)

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl. Jest on też, wraz z wydawnictwem Egmont, fundatorem nagród.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 4.05.2017, do 14.05.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 16.05.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to album Star Wars Lokacje, komiksy z cyklu Star Wars Legendy – Opowieści Jedi: Dawni Rycerze oraz Z Ruin Alderaana, a także koszulka starwars.pl (męska, czerwona, rozmiar XL) oraz smycze starwars.pl
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy skomentować powyższy tekst LUB odpowiedni wpis na Facebooku (ten>>) LUB odpowiedni wpis na Twitterze odpowiadając na pytanie „Jak Gwiezdne Wojny wpłynęły na wasze życie?”.Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).