W Empikach powoli już zaczyna pojawiać się książka Katalizator, jednak zanim zagłębicie się w przeszłość rodziny Erso i Orsona Krennica, my raz jeszcze zapraszamy Was do czasów raczkującej Nowej Republiki wraz z Norrą Wexley i jej kompanami. Oto bowiem, dzięki uprzejmości wydawnictwa Uroboros, mamy dla Was nowy konkurs, a w nim do wygrania drugą część trylogii Koniec i Początek: Dług życia.

1x książka Koniec i Początek: Dług życia

A że dawno już nie było konkursu w formie facebookowego głosowania emotkami, wracamy do tej sprawdzonej i najwyraźniej przez Was lubianej formy. Przy tej okazji będziecie musieli się opowiedzieć po stronie Norry Wexley i Nowej Republiki, lub też Imperium i Wielkiej Admirał Rae Sloane i niedobitków Imperium.

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Norra i Nowa Republika, Love – Rae i Imperium);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Wszystko jasne? No to do dzieła! ?

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy to, które spodoba nam się najbardziej, a autora (lub autorkę) nagrodzimy. Konkurs trwa od 21.03.2017, do 2.04.2017.

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 21.03.2017, do 2.04.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 5.04.2017, a laureata wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujący komentarz spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrod w konkursie to 1x książka Koniec i Początek: Dług życia.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Norra i Nowa Republika, Love – Rae i Imperium);
2. Na początku komentarza, napisać po której stronie byście się opowiedzieli w wojnie galaktycznej;
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).