Na stronie Jedi-Bibliothek pojawiły się opisy pięciu ostatnich odcinków trzeciego sezonu Rebeliantów. Oprócz tego poznaliśmy również tytuły i daty emisji poszczególnych epizodów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi:

3×18 „Secret Cargo“ (Tajny Transport) – 4 marca 2017

Podczas nieudanej misji tankowania załoga Ducha orientuje się, że ma na pokładzie ważnego przywódcę rebeliantów, przez co ścigają ich imperialne okręty.

3×19 „Double Agent Droid“ (Podwójny Agent Droid) – 11 marca 2017

Chopper i AP-5 łączą siły, by włamać się do imperialnej bazy i zdobyć potrzebne kody, jednak imperialny specjalista obraca droidy przeciwko załodze, aby spowodować zamieszanie.

3×20 „Twin Suns“  (Bliźniacze Słońca) – 18 marca 2017

W reakcji na wizję Maula, Ezra wymyka się Herze i Kananowi i wyrusza na odległą planetę w celu powstrzymania dawnego lorda Sithów przed realizacją swoich planów.

3×21 – „Zero Hour – Part One“ (Godzina Zero – część 1) – 25 marca 2017

Podczas ostatnich przygotowań Eskadry Feniksów do ataku na Lothal, ich plan zostaje zakłócony przez Wielkiego Admirała Thrawna, który odkrył ich tajną bazę.

3×22 „Zero Hour- Part Two“ (Godzina Zero – część 2) – 25 marca 2017

Uwięzieni w oblężonej bazie rebeliantów na Atollon, Hera i Kanan walczą by utrzymać przy życiu eskadrę. W międzyczasie Ezra próbuje uzyskać pomoc z nieoczekiwanego źródła.

Wygląda na to, że finał sezonu zapowiada się nieco inaczej, niż wiele osób spekulowało. Spotkanie Bena Kenobiego z Maulem może nastąpić już w 20. odcinku, natomiast w finale twórcy skupią się na oblężeniu bazy rebeliantów i na próbie jej wyzwolenia. Nie wiem jak Wy, ale po tych informacjach na finał czekam z jeszcze większą niecierpliwością!