Jak pewnie na przestrzeni ostatnich miesięcy mogliście zaobserwować, jesteśmy (a przynajmniej część redakcji jest) wielkimi fanami gry karciano-kościanej Star Wars: Przeznaczenie. Ale karty (i kości) kartami, ale przecież całe to dobro trzeba gdzieś składować i w czym transportować. I tutaj z pomocą przychodzi firma AlterKami, która przygotowała rewelacyjne pudełka dedykowane grze Star Wars: Przeznaczenie. Ale to nie koniec, bo w ofercie mają także akrylowe żetony, które do gry są niezbędne. Byli oni też tak wspaniałomyślni, że część tego dobra przeznaczyli na nagrody. Także już dziś wygrać możecie:

3x pudełka na kości, karty i żetony do gry Star Wars: Przeznaczenie

 

3x zestaw akrylowych żetonów do gry Star Wars: Przeznaczenie

A co zrobić, by o nagrody powalczyć? Należy odnaleźć na Facebooku konkursowy post (dla ułatwienia dodamy, że jest tutaj >>), polubić go, a następnie w komentarzu napisać, którą z Waszych talii zasłużyła na tak wspaniałe pudełko i czym. Oczywiście przy tej okazji poLubienie należy się też profilowi AlterKami, a udostępnienie wspomnianemu postowi (aczkolwiek nie są to już wymogi konkursowe).

My natomiast, Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a ich autorów nagrodzimy. Konkurs trwa od 10.02.2017, do 1.03.2017.

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem firma AlterKami.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 8.02.2017 do 1.03.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 5.03.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3x pudełko na karty, kości i żetony do gry Star Wars: Przeznaczenie firmy AlterKami oraz 3x zestaw akrylowych żetonów do gry Star Wars: Przeznaczenie firmy AlterKami.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy poLubić na Facebooku wskazany post (o ten >>), a w komentarzu do niego napisać, która z Waszych talii zasłużyła na pudełko i czym konkretnie. Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).