Do 12 stycznia na cyfrowej platformie Electronic Arts na komputery osobiste panuje wyprzedaż świąteczna. Dla graczy, którzy chcą wskoczyć w wir walki Sojuszu z Galaktycznym Imperium, jest to dobry moment na zakup Battlefronta z 2015 roku. Poniżej przedstawione są produkty związane z grą, które są na promocji:

  • Wersja podstawowa, która od niedawna również jest dostępna w usłudze Origin Access można zakupić za 33zł.
  • Wersja Deluxe, czyli podstawka plus dodatkowe elementy jak darmowy blaster DL-44, granat jonowy oraz torpeda jonowa jest do zakupienia za 39,66zł.
  • Wersja Ultimate, czyli wersja Deluxe wraz z Przepustką Sezonową można kupić na platformie za 119,25zł.
  • Przepustka Sezonowa, która daje dostęp do wszystkich czterech płatnych DLC w promocji kosztuje 79,33zł.
  • Ultimate Upgrade Pack – które odblokowuje wszystkie blastery i karty z podstawki (nie wolno mylić z podbiciem podstawowej wersji do edycji Ultimate) można kupić za 44,25zł.
  • Jeśli kogoś interesuje zawartość edycji Deluxe (w tym ekskluzywna emotka porażenia), to może dokupić takowy content do swej podstawowej wersji za 29,50zł.

Tak wyglądają promocje do Battlefronta na Originie. Jeśli nie jesteście pewni zakupu, to możecie wypróbować grę za darmo przez cztery godziny. Dodatkowo jak wyżej było wspomniane, podstawowa wersja gry jest dostępna w cenie abonamentu Origin Access, który wynosi 15zł na miesiąc.

Jeśli zastanawiacie się jak wygląda sytuacja na multiplayerze, to według statystyk na swbstats.com na dzień dzisiejszy w ciągu doby gra 10.000 graczy na PC, co to plasuje tę platformę na trzecim miejscu za Xbox One (33.000) oraz Playstation 4 (43.000).

Niech Fragi będą z Wami!