Dowiodła tego Candace Payne, znana dziś całemu światu jako Chewbacca Mom. Kilka dni temu nagrała ona krótkie wideo, którego bohaterką była na równi z maską Chewiego, którą kupiła sobie na urodziny.

Wideo miało być dowodem na to, że maska jest tylko jej i jej syn nie powinien jej sobie przywłaszczać. Mniejsza jednak o motywacje, co ważne, wideo stało się viralem i w krótkim czasie zostało najczęściej oglądanym filmikiem na Facebooku w historii (na chwilę obecną ma ponad 144 milionów odtworzeń).

Ale zamiast pisać po próżnicy, lepiej po prostu filmik pokazać:

Ale jak ma się to do spotkania z JJ Abramsem zapytacie? Ano po ogromnym sukcesie jej wideo Candace została zaproszona do The Late Late Show Jamesa Cordena. Jednym z punktów programu było nakręcenie skeczu, w którym wystąpiła oczywiście Chewbacca Mom. Nie wiedziała jednak, że w przygotowaniu skeczu pomoże sam JJ Abrams. Reakcja Candace była bezcenna:

Co więcej, została ona też zaproszona na spotkanie z Peterem Mayhew, czyli oryginalnym Chewbaccą.

I to dowodzi, że naprawdę każdy może stać się częścią wspaniałego świata Star Wars, a Candace naprawdę się to należało, bo oglądając jej filmiki nie sposób się nie uśmiechnąć! Jest to też doskonały dowód na to, że nie warto ukrywać swojej miłości do Star Wars – lepiej wykrzyczeć ją całemu światu 😀