Machina marketingowa przy okazji odliczania do Łotra 1 nie działa może z takim rozmachem, jak przy okazji Przebudzenia Mocy, tym niemniej nie można też powiedzieć, że nie dzieje się zupełnie nic. Czego najlepszym przykładem najnowsza promocja sieci T-Mobile.

Na Święta przygotowała ona dla swych klientów i fanów Star Wars wyjątkowy kolekcjonerski Star Box ze smartfonami Samsung Galaxy A3 i S6 w najlepszej rynkowej cenie oraz gadżety z motywami z pierwszego spin-offu kultowej sagi.

Te święta będą wyjątkowe. W świątecznej propozycji T-Mobile – Smartfonerii – każdy znajdzie smartfony w najlepszej i gwarantowanej najniższej cenie na rynku, a do nich wypełnioną Internetem ofertę Supernet. To także niedostępne nigdzie indziej, wyjątkowe okazje, takie jak świąteczny limitowany zestaw Star Box ze smartfonem Samsung Galaxy A3 (lub Samsung Galaxy S6 – opcjonalnie do wyboru) i unikalnymi, licencjonowanymi gadżetami z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”.

t-mobile-zgarnij-star-box-samsung-galaxy-a3-s6-gadzety-filmu-lotr-1

W kolekcjonerskim zestawie Star Box każdy fan sagi znajdzie oficjalne gadżety z najnowszego filmowego hitu – baseballówkę, obudowę na telefon i termiczny kubek, który zdecydowanie przyda się w zimowy czas. Na nowych i przedłużających umowę klientów czeka 25 tysięcy zestawów Star Box, dostępnych w Smartfonerii od 28 listopada 2016 r.

A oto spot, który towarzyszy promocji: