Strona Disney XD udostępniła dziś opisy trzech bohaterów zbliżającego się trzeciego sezonu Rebeliantów – Maula, Wielkiego Admirała Thrawna oraz Ezry Bridgera. Mogą być one wskazówką, jaką rolę będą oni pełnić w nadchodzącej serii.

Maul

maul

Uwolniony z mrocznych zakamarków Malachora, Maul przemierza teraz w amoku całą galaktykę. Kierowany wieloletnią żądzą zemsty, niepoczytalny i niespokojny były Lord Sithów ma nadzieję wyleczyć stare rany wykonując zadania, które powinien był zrobić wiele lat temu. Choć Maul zauważył, że podczas jego wygnania galaktyka się zmieniła, wciąż wie, gdzie szukać niektórych głęboko ukrytych sekretów.

 

Wielki Admirał Thrawn

thrawn

Wielki Admirał Thrawn – metodyczny i taktyczny geniusz – zostaje wezwany przez gubernator Pryce, aby pozbyć się rosnącego zagrożenia ze strony rebeliantów. Thrawn jest chłodnym analitykiem i ceni sobie sprawdzone informacje ponad wszystko inne. Jest Chissem i jako jedyny oficer obcej rasy we flocie Imperium, musiał zapracować na swoją pozycję zdecydowanymi zwycięstwami, podczas których używał własnego geniuszu do dokładnego przeanalizowania i przechytrzenia swoich wrogów.

 

 

Ezra Bridger

ezra

Więź Ezry z Mocą wciąż rośnie, to samo tyczy się jego lekkomyślności. Po konfrontacji z Darthem Vaderem na Malachorze, Ezra skrycie martwi się, czy jest wystarczająco silny, by móc mierzyć się z ciemną stroną.  17-letni już chłopak stał się odważniejszy, a rebelianckie misje są coraz bardziej niebezpieczne. Jego status w Sojuszu wzrasta, przez co staje się bardziej odpowiedzialny.

 

Oprócz tego, w sieci pojawiła się krótka zapowiedź nowego sezonu, w której pewien pan o niebieskiej karnacji gra pierwsze skrzypce:

Wygląda na to, że trzeci sezon Rebeliantów zapowiada się naprawdę obiecująco. Dojrzewający Ezra, niepoczytalny Maul i oczywiście ulubieniec fanów – Thrawn, który wydaje się być tym samym Thrawnem, którego wszyscy kiedyś pokochali. A czego Wy najbardziej oczekujecie po nowym sezonie, którego dwa pierwsze odcinki zadebiutują już 24 września?