Lato może już nie w pełni, ale wierzymy, że przed nami wciąż jeszcze całkiem sporo dni słonecznych i upalnych, które idealnie nadawać się będą na plażing i smażing, ewentualnie basening i pływaning. Ale nawet przy takich aktywnościach Moc zawsze musi być w Was (i na Was) silna, dlatego też mamy dla Was niespodziankę w postaci konkursu, w którym do wygrania mamy dla nieodzowne atrybuty każdego plażingowicza i smażingowicza.

Oto wspaniałe nagrody, które ufundował dla Was sklep PanPablo.pl:

4 pary (2 dla dzieci, 2 dla dorosłych) japonek firmy Havaianas

Havaianas_Star_Wars_4135185 Havaianas_Star_Wars_4135190 karmazynowe-new

Co należy zrobić by jedną z takich nagród od nas otrzymać? Podzielić się z nami (w komentarzu do tego artykułu, lub na Facebooku w komentarzu do zdjęcia konkursowego – tego tu >>) swoim najciekawszym, wakacyjnym wspomnieniem, oczywiście z Gwiezdnymi Wojnami w tle. Najfajniejsze nagrodzimy, ale w komentarzu napiszcie też, czy walczycie o japonki dla dzieci, czy dorosłych 😉

Konkurs trwać będzie do 4 września, a zatem do dzieła!

Oto laureaci konkursu:

(Japonki dla dzieci)

Beata Pisera

Monika Nowakowska

(Japonki dla dorosłych)

Zuzanna Jeziorska

Stanisław Kacprzak

Dodatkowo postanowiliśmy przyznać dwie dodatkowe nagrody pocieszenia dla osób kryjących się pod pseudonimami:

Agnieszka T. oraz Icek Rozenbaum

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep PanPablo.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 19.08.2016 do 4.09.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 5.09.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze do powyższego artykułu na portalu starwars.pl lub do grafiki konkursowej na jego profilu facebookowym (tutaj >>) w okresie trwania konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 4 pary (2 dla dorosłych, 2 dla dzieci) japonek Star Wars z oferty sklepu PanPablo.pl.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę wystarczy skomentować powyższy artykuł w portalu starwars.pl (lub to zdjęcie na profilu facebookowym) w okresie trwania konkursu opisując najfajniejsze wspomnienie wakacyjne z Gwiezdnymi Wojnami w tle. Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).