Pod takim właśnie hasłem w ten weekend (9-10.07) odbywać się będzie impreza LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy w Galerii Krakowskiej.

image004

W dniach 9 i 10 lipca, w godzinach 11:00-19:00 w Galerii Krakowskiej odbędzie się impreza LEGO Video Games, na którą serdecznie zapraszamy dzieci i ich rodziców. W jej trakcie będzie można wspólnie zagrać na PlayStation®4 w najnowszy tytuł LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy, a także przy okazji w LEGO Marvel’s Avengers, LEGO Jurassic World, LEGO Batman 3: Poza Gotham i inne gry z serii LEGO.

W programie przewidziane są również dodatkowe atrakcje takie jak turnieje z nagrodami oraz malowanie twarzy w ulubione postacie z gier LEGO. Uczestnicy, którzy zdobędą najwięcej punktów w turnieju, będą mieli szansę otrzymać nagrodę specjalną – wspaniały zestaw klocków LEGO!

image017

 

A dla wszystkich dzieci, które odwiedzą strefę, przygotowaliśmy niespodzianki.

Jest też dobra informacja dla wszystkich, którym do Krakowa nie po drodze, bowiem kolejna impreza LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy odbędzie się w kolejnym tygodniu – 16 i 17 lipca, w galerii Atrium Copernicus w Toruniu!