Jest i kolejny konkurs, tym razem dzięki uprzejmości wydawnictwa Uroboros, które ufundowało dla Was takie oto świetne nagrody:

2x Nowy Świt

star-wars-nowy-swit-b-iext34555806

1x Przebudzenie Mocy (książka)

star-wars-przebudzenie-mocy_ed306afcd8a0d337108558bdf988e79f

Komuś brakuje w biblioteczce tych pozycji? No to jest świetna okazja, by braki uzupełnić, a przy tym dobrze się bawić 🙂

Otóż cały niemal kraj żyje Euro 2016, więc może i my włączymy się do gry! W naszym wewnętrznym starciu Nowy Świt, jak widać, wygrał z Przebudzeniem Mocy 2:1, no ale mecze Polaków na Euro wciąż są niewiadomą. Dlatego pobawimy się w małe obstawianie. Znajdźcie więc na naszym Facebooku grafikę tego konkursu (albo kliknijcie tutaj >>), a w komentarzu do niej wytypujcie wynik meczu Polska-Ukraina wraz z podaniem strzelców ewentualnych bramek. Osoby, które będą typować najtrafniej (decyduje w kolejności poprawny zwycięzca, poprawny wynik, poprawni strzelcy bramek, czas zgłoszenia), nagrodzimy książkami.

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca, do godziny 18.00

A zatem do dzieła! A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 16.06.2016 do 21.06.2016 (do godziny 18.00) wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 22.06.2016, a laureatami zostaną osoby, które najtrafniej wytypują wynik meczu Polska-Ukraina podczas EURO 2016 (decyduje w kolejności poprawny zwycięzca, poprawny wynik, poprawni strzelcy bramek, czas zgłoszenia).
7. Nagrody w konkursie to dwa egzemplarze książki Nowy Świt oraz jeden egzemplarz książki Przebudzenie Mocy.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu.
10. By wziąć udział w konkursie należy Lubić lub poLubić profil starwars.pl na Facebooku, następnie w komentarzu do zdjęcia konkursowego (tutaj>>) wytypować wynik meczu Polska-Ukraina, wraz z podaniem strzelców ewentualnych bramek.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).