Na wstępie zaznaczam, że dzisiejsza grafika została zapożyczona z zaprzyjaźnionego bloga Cartoon Wars, a teraz do rzeczy…

Przez lata bardzo lekceważąco wyrażałem się o naszej piłkarskiej reprezentacji. Nie czuję się jednak w obowiązku tłumaczyć się z tego, bo kopacze do lekceważenia ich i wyśmiewania wręcz dawali powodów pod dostatkiem. Byłem nieprzejednany, nawet gdy zewsząd zaczęły dochodzić głosy o pewnym progresie w naszej grze i dalej bojkotowałem każdy mecz z udziałem polskich piłkarzy.

Dość powiedzieć, że nie oglądałem nawet słynnego już meczu z Niemcami na Narodowym, w którym to pokonaliśmy Mistrzów Świata. Wciąż uważałem to za niemiecki wypadek przy pracy i jeden z niewielu cudów nad Wisłą. Ale ostatecznie piłkarze zakwalifikowali się na EURO, co więcej, wygrali nawet na nim pierwszy mecz, a z urywków które widziałem wyłonił się obraz zgoła inny, od tego, do którego przywykłem oglądając polską piłkę.

Dlatego dziś planuję zasiąść przed telewizorem, dopingować Lewandowskiego i spółkę i mieć nadzieję, że moje typu co do wyniku (2-1 dla Niemców) jednak się nie sprawdzą. Także DO BOJU POLSKOOOO!

A jeśli też lubicie się bawić w obstawianie wyników, to zapraszam do naszego najnowszego konkursu >>