Wiecie już pewnie doskonale, że jesteśmy wielkimi fanami gry Star Wars: Przeznaczenie. Powoli tradycją stają się także konkursy, w których do zgarnięcia mamy czy to samą grę, czy też akcesoria graczom niezbędne. Tym razem fanty ufundowała specjalnie dla Was firma Safe&Sound. A są to dedykowane pudełka z piankowymi wkładami na karty i kości, czyli zdecydowanie najbezpieczniejszy i najwygodniejszy sposób na składowanie i przenoszenie waszej kolekcji.

A oto co dokładnie można wygrać:

3x pudełko „małe”

A do niego dwie pianki do wyboru – na same kości, lub na kości, karty i akcesoria.

2x pudełko „duże”

A do niego aż 4 pianki mieszczące razem aż 192 kostki!

Teraz zastanawiacie się już pewnie, co trzeba zrobić, by jedno z tych pudełek zdobyć. W sumie jest to całkiem proste! Wystarczy odnaleźć na naszym facebookowym profilu odpowiedniego posta (albo po prostu kliknąć tu>>), a następnie odpowiedzieć, która karta z nowego dodatku Duch Rebelii najbardziej wam się podoba. Wśród wszystkich odpowiedzi nagrodzimy te, które najbardziej przypadną nam do gustu.

Konkurs trwać będzie od dziś, aż do 4 czerwca, a zwycięzców wyłonimy już 2 dni później.

Łatwe? No ba! Zatem do dzieła!

Regulamin

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl. Fundatorem nagród jest firma Safe&Sound.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 18.05.2017, do 4.06.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 6.06.2017, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 3x pudełko „małe” i 2x pudełko „duże” do gry Star Wars Przeznaczenie z oferty sklepu Safe&Sound.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy odpowiedni wpis na Facebooku (ten>>) odpowiadając na pytanie „Jaka jest twoja ulubiona karta z nowego dodatku do gry Star Wars: Przeznaczenie – Duch Rebelii?”.Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).