Rozpoczęliście już weekend? Jeśli tak, to mamy coś, co uczyni ten czas jeszcze lepszym! Mowa tu oczywiście o nowym konkursie. Tym razem nagrody są komiksowe, a ich fundatorem jest wydawnictwo Egmont. A oto co można wygrać w konkursie:

4x Star Wars Legendy – Boba Fett: Śmierć, Kłamstwa i Zdrada

okladka-200

1x Star Wars Komiks 3/2016

star-wars-komiks-b-iext36120944

A forma konkursu znana i lubiana! Wchodzicie na nasz profil na FB (który oczywiście już do tego czasu lubicie), odnajdujecie grafikę konkursową (albo po prostu klikacie tutaj >>) i w komentarzu piszecie, kto jest Waszym ulubionym łowcą nagród i dlaczego. Odpowiedzi, które najbardziej przypadną nam do gustu nagrodzimy.

Czas start (konkurs trwa do końca czerwca)!

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Egmont.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 17.06.2016 do 30.06.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 1.07.2016, a laureatów wytypuje jury powołane przez organizatora, spośród wszystkich prawidłowych zgłoszeń konkursowych.
7. Nagrody w konkursie to cztery egzemplarze komiksu Star Wars LEgendy – Boba Fett: Śmierć, Kłamstwa i Zdrada oraz jeden egzemplarz Star Wars Komiks 3/2016.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu.
10. By wziąć udział w konkursie należy Lubić lub poLubić profil starwars.pl na Facebooku, następnie w komentarzu do zdjęcia konkursowego (tutaj>>) odpowiedzieć na pytanie „Kto jest Twoim ulubionym łowcą nagród i dlaczego?”. Nagrodzone zostaną najciekawsze odpowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).