Casting do roli młodego Hana Solo jest nie tylko jednym z największych w historii Hollywood (ponad 2500 aktorów zostało przesłuchanych lub też zostało poproszonych o przesłanie swych castingowych nagrań), zaczyna on także przypominać brazylijską telenowelę, a giełda nazwisk kręci się w najlepsze.

The Hollywood Reporter twierdzi jednak, że owa telenowela dobiegać może końca, a na placu boju pozostało już tylko trzech kandydatów (tylko jedno nazwisko pokrywa się z kandydatami, o których pisałem tutaj >>). Oto oni:

1. Alden Ehrenreich

26-latek z Kalifornii znany jest przede wszystkim dzięki rolom w filmach Tetro Francisa Forda Coppoli, Piękne Istoty, czy ostatnim filmie braci Coen – Ave Cezar!

2. Jack Reynor

Jack to kolejny reprezentant amerykańskiej szkoły aktorskiej. Tego 24-latka szersza publiczność miała okazję zobaczyć między innymi w czwartej części filmu Transformers (Wiek Zagłady), a także (tak z zupełnie innej beczki) w obecnym jeszcze niedawno w kinach Makbecie.

3. Taron Egerton

 

A oto i jedyny anglik w zestawieniu. 26-letniego Tarona Egertona kojarzyć powinniście przede wszystkim ze świetnego Kingsman: Tajne Służby. Zresztą zagra też w kontynuacji tego hitu. Pojawi się także w Billionaire Boys Club.

I jak Wam się widzi taka lista i kogo byście wybrali?

Przypomnę też, że solowy film o Hanie zaplanowany jest na 25 maja 2018 roku, a za reżyserie odpowiadają Phil Lord and Chris Miller.