Coś się kończy, coś się zaczyna… Każdy fan twórczości Andrzeja Sapkowskiego (a pewnie przynajmniej paru ich tutaj jest) tę sentencję zna. A jak ktoś nie jest fanem, to lekturę i tak przyswoić powinien, bo warto.

No ale już wracam do rzeczy. Otóż skończył się nasz drugi konkurs, a to oznacza tylko jedno – czas na trzeci!

 

Tym razem zawdzięczamy go sklepowi Pinkponk.me, w którym każdy fan Star Wars na pewno znajdzie dla siebie coś ciekawego, na przykład figurki POP! firmy Funko. I to właśnie jedną z takich figurek możecie wygrać!

Wystarczy zaglądnąć profil FB CountdownToAwakening (któremu oczywiście należy się poLubienie, jeśli jeszcze go on od Was nie ma) i odnaleźć tam grafikę konkursową (albo po prostu kliknąć tutaj >>). Następnie w komentarzu odpowiedzcie na proste pytanie – kogo najchętniej widzielibyście w roli towarzysza (lub towarzyszki) podczas długiej, samochodowej eskapady (oczywiście chodzi o postacie z SW). Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy!

Co więcej, każdy z uczestników konkursu otrzyma nagrodę gwarantowaną w postaci 10% zniżki na cały asortyment sklepu PinkPonk.me. W tym celu wystarczy przesłać maila na adres [email protected] o temacie Rabat PinkPonk.me.

I to już wszystko, zatem do dzieła!

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest wydawca bloga CountdownToAwakening, a sponsorem sklep Pinkponk.me.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 22.10.2015 do 1.11.2015 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 2.11.2015, a laureata wyłoni jury powołane przez organizatora.
7. Nagroda w konkursie to dowolna figurka Star Wars POP! firmy Funko z asortymentu sklepu Pinkponk.me. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu uprawniony jest do 10% zniżki na cały asortyment sklepu Pinkponk.me, wystarczy w tym celu pozostawić swój adres mailowy wysyłając wiadomość na adres [email protected]
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position (wydawca serwisu CountdownToawakening). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie CountdownToAwakening.blogspot.com oraz na profilu facebookowym bloga.
10. By wziąć udział w konkursie należy Lubić lub poLubić profil CountdownToAwakening na Facebooku, następnie w komentarzu pod konkursową grafiką odpowiedzieć na pytanie: Kogo najchętniej widzielibyście w roli towarzysza (lub towarzyszki) podczas długiej, samochodowej eskapady?
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position (wydawca bloga CountdownToAwakening) z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).