W ostatnich dniach pojawiło się sporo spekulacji na temat tego, jakoby serial Skeleton Crew miał być opóźniony i trafić na platformę Disney+ dopiero w 2024 roku.

Opóźnienie Skeleton Crew?

Spekulacje te zapoczątkowała niedawna prezentacja wyników Disney’a za trzeci kwartał. Przy tej okazji omawiane też były najbliższe plany dotyczące platformy Disney+ oraz zapowiedzi nadchodzących tytułów. Wśród tych ostatnich zabrakło właśnie Skeleton Crew, co kazało się fanom zastanawiać, czy premiery serialu wciąż spodziewać możemy się jeszcze w tym roku, jak to było pierwotnie zapowiadane.

Jednak nawet jeśli opóźnienie Skeleton Crew stanie się faktem (co oficjalnie potwierdzone nie zostało), to nie będzie to pokłosiem problemów z produkcją, a raczej strajku scenarzystów i aktorów, który wciąż paraliżuje Hollywood. Panująca tam sytuacja sprawia, że produkcje, które się rozpoczęły, będą znacznie opóźnione, a i napływ nowy filmów czy seriali jest wstrzymany. Wobec takiego stany rzeczy platforma streamingowa musi oszczędniej zarządzać produkcjami, które zostały ukończone, by zapewnić stały, acz znacznie mniejszy, dopływ nowych tytułów do biblioteki Disney+.

Wyższa cena subskrypcji

Niestety pomimo mniejszej ilości premier zapadła też decyzja o zwiększeniu ceny subskrypcji Disney+. Od 6 grudnia za Disney+ w Polsce zapłacimy 37,99 zł miesięcznie (wcześniej 28,99 zł) lub 379,90 zł na rok (wcześniej 289,90 zł). Trzeba przy tym pamiętać, że nowe ceny będą obowiązywały jedynie nowych klientów oraz tych, którzy opłacają abonament miesięczny. W przypadku abonamentów rocznych cena nie wzrośnie aż do kolejnego rozliczenia płatności.

Warto też wspomnieć, że od 1 listopada Disney+ zacznie wdrażać swój tańszy abonament z reklamami w Europie, aczkolwiek wciąż nie wiadomo, czy tego dnia również polscy użytkownicy będą mogli skorzystać z tej subskrypcji.

AKTUALIZACJA!

Pojawiły się informacje, że serial Skeleton Crew będzie opóźniony i pojawi się dopiero w 2024 roku. Doniesienia te potwierdziło kilka niezależnych źródeł, także nawet pomimo braku oficjalnego potwierdzenia, opóźnienie wydaje się być przesądzone. Nie wiemy niestety, jak duże ono będzie, aczkolwiek jedno ze źródeł mówiło, że opóźnienie może wynieść nawet rok!

Skeleton Crew

A wracając jeszcze do Skeleton Crew, to przypomnijmy, że serial opowiadać będzie o grupie około 10-letnich dzieci z malutkiego świata, które rzucone zostają w wir wielkiej galaktyki i odnaleźć muszą drogę do domu. Akcja serialu rozgrywać się będzie niedługo po Powrocie Jedi. Twórcami serialu są Jon Watts (Spider-Man: HomecomingSpider-Man: Daleko od domu) i Christophe Ford, a gwiazdą Jude Law.

WIĘCEJ O SERIALU

A tutaj inne doniesienia na temat Skeleton Crew:

Źródło: link.