John Boyega nie wyklucza powrotu do roli Finna, jeśli przy kolejnych projektach pracowałby z Kathleen Kennedy i J.J. Abramsem.

JOHN BOYEGA ZNOWU W „STAR WARS”?

John Boyega w wywiadzie z Jake’im Hamiltonem wypowiedział się na temat ewentualnego powrotu do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Aktor stwierdził, że wcieli się ponownie w postać FInna, jeżeli zaangażowani w projekt będą Kathleen Kennedy, J.J. Abrams i reszta „składu”.

Boyega nie krył też niezadowolenia losami swojego filmowego bohatera:

Domyślałeś się co można zrobić z tymi wszystkimi innymi ludźmi, ale jeśli chodzi o Kelly Marie Tran, jeśli chodzi o Johna Boyegę wiedziałeś wszystko. Więc co chcą, żebym powiedział? Chcą, żebym powiedział „Podobało mi się być tego częścią. To było niesamowite doświadczenie”. Nie, nie, nie. To nie było żadne wspaniałe doświadczenie. Wszystkie niuanse dali Adamowi Driverowi, wszystkie niuanse dali Daisy Ridley. Bądźmy szczerzy. Adam to wie. Daisy to wie. Wszyscy dookoła to wiedzą. Niczego teraz nie wyjawiam.

Mimo frustracji, którą widać w wypowiedzi gwiazdora, coraz bardziej prawdopodobne, że za jakiś czas jednak zdecyduje się on wrócić do świata Star Wars.

A wy chcielibyście ponownie zobaczyć Johna Boyegę w roli Finna?

Źródło: link.